קצת עלינו

חתונות בגאורגיה
ארגון חתונה בחו"ל

חתונה אזרחית בחו”ל – זה אנחנו

בשנים האחרונות זוגות רבים בוחרים להתחתן מחוץ למדינת ישראל. ישנם המקומות המוכרים כמו קפריסין ופראג.

אנחנו מציעים לכם חוויה ייחודית שאין כמוה בגאורגיה הקסומה.

אנחנו שואפים להפוך את האירוע המשמעותי של חייכם לחגיגה של צבעים וטעמים, לאירוע קסום ובלתי נשכח.

אנחנו לוקחים ברצינות רבה את כל הנוגע להכנות החתונה. חשובים לנו מאוד כל הפרטים הקטנים כדי להפוך את החוויה שלכם, כבר מהטלפון הראשון ועד החתונה, לחוויה נעימה, מיוחדת וכזו שמותאמת במיוחד לכם.

יש לנו מגוון רחב של ספקים מקצועיים בכל רחבי גאורגיה, כל אחד מיוחד בתחומו.

ההתמחות שלנו היא הפקת חתונות בגאורגיה. בחרנו להתמקד דווקא בה מאחר שהיא מאחדת בתוכה שפע של מרכיבים שאנו אוהבים ומעריכים. היא חמימה, חברותית, בעלת טבע מדהים ביופיו, מטבח מרטיט חושים, היסטוריה עשירה ומנהגי חתונה מגוונים. כך שאנחנו בטוחים שגם אתם תתאהבו בה.

אם תמיד חלמתם לחגוג את היום המיוחד שלכם בצורה יוצאת דופן, בחוויה ייחודית בפני עצמה, באירוע בלתי נשכח שישאיר לכם זיכרון מדהים וסיפור נהדר – אנחנו פה בשביל להגשים לכם את החלום.

אז למה דווקא גאורגיה?

גאורגיה מדינה ססגונית מלאה בכל טוב, תרבות והיסטוריה עשירה, הרים מושלגים, כפרים ציוריים, ערים קטנות, ארמונות ומבצרים מימי הביניים, העיר העתיקה של טביליסי עם ארכיטקטורה מדהימה. ואיך לא, האנשים המדהימים, אשר מפורסמים בכל העולם בזכות קבלת הפנים החמה והאדיבות האין-סופית.

 

חתונה גאורגית מסורתית

חתונה גאורגית אמיתית זו חגיגה יפה, עשירה ומרהיבה אשר משלבת קיום מנהגים מקוריים של התרבות והמסורת הגאורגית המפוארת. ישנם מנהגים רבים ומרתקים במסורת החתונה הגאורגית. המנהג הראשון של חתונה גאורגית הוא הכנסת אורחים וכמה שיותר!

אחד המנהגים שנחשב למנהג היפה והרומנטי ביותר בחתונה גאורגית הוא “חטיפת הכלה”. החטיפה מתוכננת מראש ובדרך כלל מתקיימת בידיעת הכלה וקרובי משפחתה.

חתונה גאורגית היא אירוע מרהיב לא רק בחייהם של המתחתנים ושל הוריהם אלה גם של כל המכרים של המשפחות.
גם מוזיקאים מהווים חלק מאוד חשוב בחתונה גאורגית. במהלך כל האירוע הם מנגנים מוזיקה חיה והאורחים רוקדים ריקודי עם. מוזיקה וריקודים הינם בסיס הילדות בגאורגיה, אין גאורגי שלא יודע לשיר, לנגן או לרקוד.

בחתונה גאורגית השולחנות מלאים בכל טוב עד אפס מקום! ישנו מגוון עצום של מאכלים בכל הטעמים בשילוב יין מקומי משובח וכמובן אוכל גאורגי מסורתי כמו החצ׳פורי, החינקאלי המדהים ועוד המון אחרים.

Share This